Pożegnanie starszaków

Starszaki  wspaniale zaprezentowały program artystyczny na zakończenie przygody z przedszkolem!  Były wierszyki, piosenki i tańce, które nawiązywały  do pożegnania, tęsknoty, ale i nowych zadań czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominek od młodszych przedszkolaków. Emocji nie brakowało…Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów.Był też czas na miły słodki poczęstunek . Z żalem żegnamy Starszaki i życzymy powodzenia w szkole!!!

[ngg src=”galleries” ids=”354,356″ display=”basic_thumbnail” images_per_page=”200″]