Mali Wspaniali Orlik Cup 2019

 

 

 

 

Dnia 23 września 2019 r. nasze Starszaki z grupy Pszczółki i Ługusie, wzięły udział w zajęciach sportowych „Mali Wspaniali Orlik Cup 2019”. Jest to impreza sportowa organizowana pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Podczas tych wydarzeń, w czasie dobrej zabawy, dzieci mają możliwość aktywnie spędzić czas, wzmocnić więzi społeczne i wyrobić sobie dobre nawyki związane z aktywnością fizyczną. Celem wydarzenia jest także pokazanie sportu jako okazji do dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji oraz wzajemnego kibicowania. Dzieci mają również okazję poznać inne, mało znane, ale również atrakcyjne dyscypliny sportowe, np.: kręgle, skoki w dal, biegi. Na koniec każdy z naszych małych sportowców otrzymał zasłużony medal!

[ngg src=”galleries” ids=”365″ exclusions=”13458″ display=”basic_thumbnail” images_per_page=”200″]